Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92745
Stary 18.08.2023, 10:40
To jest kabaret. Wymagac czegokolwiek od ludzi ktorzy sa w socios dobrowolnie, samemu w socios nie bedac i jeszcze krytykowac ludzi za bycie w socios
Odpowiedz cytując