Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92744
Stary 18.08.2023, 10:34
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
To wg ciebie sociosy to do zabawa dla jaro ktory wkrecil sie w FM na zywym klubie ? To moze skonczcie z ta nazwa i ogloscie : placcie barany na zabawe klubem pana Jaro
Ciekawe, że tak dużo do powiedzenia mają ludzie, którzy nie są w socios a do tego cały uprzedni sezon krytykowali motor napędowy drużyny (Fernandeza) jednocześnie słowem się nie zająknąwszy o prawdziwych przepłaconych pasożytach (Uryga, Młynski, Colley, Hugi itp.)
Odpowiedz cytując