gizmowisla napisał(a):

|
To wg ciebie sociosy to do zabawa dla jaro ktory wkrecil sie w FM na zywym klubie ? To moze skonczcie z ta nazwa i ogloscie : placcie barany na zabawe klubem pana Jaro
|
Ciekawe, że tak dużo do powiedzenia mają ludzie, którzy nie są w socios a do tego cały uprzedni sezon krytykowali motor napędowy drużyny (Fernandeza) jednocześnie słowem się nie zająknąwszy o prawdziwych przepłaconych pasożytach (Uryga, Młynski, Colley, Hugi itp.)