Czerepachu,
też się chętnie dowiem
serek nie rozumie, że ja nie mam z nim personalnie problemu. Problem mam z nieróbstwem, który prezentuje on i cały zarząd socios tłumacząc się, że nic nie mogą.
serek.
Już Drozd zaczął punktować. Te dotychczas przekazane pieniądze są bezpieczne? Te już przelane i zmarnowane?
Patrzycie jak zadłużenie klubu rośnie o kilka milionów każdego roku I ANI SŁOWA SIĘ NIE UPOMINACIE O ZMIANĘ TEJ POLITYKI















?
SERIO



Szneka.
Odpowiem za serka.
W każdym momencie stowarzyszenie liczące tylu członków może wystosować list do zarządu lub też list otwarty (opublikować na twitterze, fb, swojej stronie) z żądaniem zmiany trenera pod rygorem wstrzymania finansowania.
Tylko do tego trzeba:
a) mieć jaja
b) nie być w układzie koleżeńsko-frajerskim (cała Wisła i ten układ rodzinny to jedna wielka banda frajerów)
c) chcieć tego zażądać
Z powyższym można wybrać jeden punkt lub wszystkie.
Pozdrawiam