serek.c2 napisał(a):

Poziom dna i mułu to są twoje bajkopisarzu posty - nie masz pojęcia o naszej działalności, ale chętnie na ten temat próbujesz zabierać głos. Pieniądze są bezpieczne na naszych kontach.
Ps. daruj sobie populizmy.
|
Serek ponawiam pytanie które zadałem w temacie o nas Socios- czy jako jeden ze sponsorów klubu możemy zgłosić wniosek o zwolnienie trenera? Oczy krwawią widząc co grają nasi para piłkarze pod wodzą partacza zwanego trenerem.
i drugie pytanie-czy nasz przedstawiciel w RN ma jakiś wpływ aby uporządkować sprawy , które niszczą nasz Klub?
Jesteśmy dużą siłą czy możemy wpłynąć na działanie Klubu?