Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92734
Stary 17.08.2023, 20:16
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Poziom dna i mułu to są twoje bajkopisarzu posty - nie masz pojęcia o naszej działalności, ale chętnie na ten temat próbujesz zabierać głos. Pieniądze są bezpieczne na naszych kontach.

Ps. daruj sobie populizmy.
Serek ponawiam pytanie które zadałem w temacie o nas Socios- czy jako jeden ze sponsorów klubu możemy zgłosić wniosek o zwolnienie trenera? Oczy krwawią widząc co grają nasi para piłkarze pod wodzą partacza zwanego trenerem.
i drugie pytanie-czy nasz przedstawiciel w RN ma jakiś wpływ aby uporządkować sprawy , które niszczą nasz Klub?
Jesteśmy dużą siłą czy możemy wpłynąć na działanie Klubu?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując