Patryko napisał(a):

Dużo zdrowia dla mamy Moltenisa, bo zakładam, że jego wersja została dogłębnie zweryfikowana przez nasz pion sportowy.
Jeśli ma go zastąpić Alan (a to właśnie wynika z dzisiejszej konferencji przedmeczowej), to ja nie mam pytań...
|
To są ludzie intelektualnie przytrzymani, od trenera i asystentów począwszy, przez sztab transferowy, zespół medyczny, social media i na prezesie skończywszy.
Banda pajaców ośmiesza zasłużony klub, pluje w twarz kibicom, rżnie głupa. Wiecznie zaskoczeni że ich poronione pomysły nie wypaliły.
Szkoda kibiców i Wisły. Ci pajace nie są warci nawet splunięcia.
P.S. Tylko pamiętajcie: bilecik kupcie, pamiątkę też, na socios dajcie, łapkę w górę na twitterku i możecie ew. napisać jaki Cybermarian jest zajebisty że widzi i rozumie więcej niż my wszyscy.