Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92733
Stary 17.08.2023, 20:07
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Dużo zdrowia dla mamy Moltenisa, bo zakładam, że jego wersja została dogłębnie zweryfikowana przez nasz pion sportowy.

Jeśli ma go zastąpić Alan (a to właśnie wynika z dzisiejszej konferencji przedmeczowej), to ja nie mam pytań...
To są ludzie intelektualnie przytrzymani, od trenera i asystentów począwszy, przez sztab transferowy, zespół medyczny, social media i na prezesie skończywszy.

Banda pajaców ośmiesza zasłużony klub, pluje w twarz kibicom, rżnie głupa. Wiecznie zaskoczeni że ich poronione pomysły nie wypaliły.

Szkoda kibiców i Wisły. Ci pajace nie są warci nawet splunięcia.

P.S. Tylko pamiętajcie: bilecik kupcie, pamiątkę też, na socios dajcie, łapkę w górę na twitterku i możecie ew. napisać jaki Cybermarian jest zajebisty że widzi i rozumie więcej niż my wszyscy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.08.2023 o godz. 20:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując