Wyświetl pojedynczy post
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92730
Stary 17.08.2023, 16:18
Wisła jest upokarzana od 2 lat. Najpierw spadek i brak zwolnienia głównego odpowiedzialnego. Potem brak awansu i ponownie brak działań.


A wy stoicie i patrzycie i twierdzicie, że nic nie możecie.
Możecie. Jebnąć ręką w stół i powiedzieć, że nie będzie żadnych pieniędzy Socios dla nieudolnie zarządzanego klubu.
Jesteście odpowiedzialni za te pieniądze i za to, że jak królewicz realizujący swoją chorą wizję rzeczywistości utopi klub, to utopi także te pieniądze.



A robicie nic. Zero.
To jest poziom dna, mułu i nie wiem czego jeszcze żeby opisać.

A najsmutniejsze jest to, że do zabrania głosu skłonił cię tylko mój post.
Nie sytuacja klubu, tylko mój post. To jest dramat środowiska kibicowskiego, że przewodzi im taki człowiek.
Odpowiedz cytując