Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92729
Stary 17.08.2023, 16:13
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Stelio,


jak podniosłem, że socios to jest wydmuszka, która nie pełni roli, którą pełnić powinni, czyli kibicowskiej kontroli poczynań klubu to został niemalże zjedzony żywcem włącznie z prywatnymi śledztwami, aby dowiedzieć się kim w realu jest skarabeus

To wiele mówi o tym czym jest socios. Trochę szkoda tych kilku tysięcy ludzi, że są tak robieni w balona przez kilku będących u sterów.
Śledztwo? Zastanawiam się jakie bajki jeszcze wymyślisz...

Masz konflikt ze mną na forum internetowym z wiadomych powodów, postanowiłeś więc ten konflikt wykorzystać, by uderzać w Stowarzyszenie, czy też w jego zarząd? Socios to wydmuszka? Jakiś konkretny zarzut w stosunku do nas w związku z takimi sformułowaniami, czy skończyło ci się paliwo w momencie, gdy stwierdziłeś, że nie było żadnego "inwestora", a my to ukrywamy? Postanowiłeś sobie wtedy poobrażać mnie, resztę zarządu, Oskara, bo sobie w głowie uroiłeś jakieś spiskowe teorie? Był ten inwestor czy go nie było w końcu, panie skarabeus?

Człowieka z Socios w RN klubu mamy od pół roku i od tej pory możemy w ogóle sprawować jakąkolwiek kontrolę...
Odpowiedz cytując