Śledztwo? Zastanawiam się jakie bajki jeszcze wymyślisz...
Masz konflikt ze mną na forum internetowym z wiadomych powodów, postanowiłeś więc ten konflikt wykorzystać, by uderzać w Stowarzyszenie, czy też w jego zarząd? Socios to wydmuszka? Jakiś konkretny zarzut w stosunku do nas w związku z takimi sformułowaniami, czy skończyło ci się paliwo w momencie, gdy stwierdziłeś, że nie było żadnego "inwestora", a my to ukrywamy? Postanowiłeś sobie wtedy poobrażać mnie, resztę zarządu, Oskara, bo sobie w głowie uroiłeś jakieś spiskowe teorie? Był ten inwestor czy go nie było w końcu, panie skarabeus?
Człowieka z Socios w RN klubu mamy od pół roku i od tej pory możemy w ogóle sprawować jakąkolwiek kontrolę...