Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92724
Stary 17.08.2023, 14:21
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Mnie bardziej interesuje, czy prawdą są chodzące po mieście pogłoski, że już wkrótce możemy mieć problemy z płynnością finansową ?
Chyba bym umarl ze smiechu jakby to byla prawda, coz to by byl za outstanding move ze strony królewicza XDD

> CZERWIEC: ODRZUC POKAZNA OFERTE INWESTYCYJNA
> WRZESIEŃ: ZALEGAJ Z WYPLATAMI

XDDDDDD

Jeśli to by się tak miało skończyć to szczerze powiedziawszy uważam, że się nam trochę należy (jako kibicom).

Zaglaskalismy kota na śmierć, wieczne wsparcie, świetny doping, zaangażowanie w życie klubu, to wszystko sprawiło że nikt w klubie tego nie docenia. Tak się kończy niewymaganie niczego od kopaczy.

Lech miał niegdyś transparent "mamy ....a dosyc" po zdobyciu chyba 2 miejsca w lidze, na legii za fatalna rundę sprzed 2 lat posypały się gongi w autobusie, a my jak potulne cioty cały czas tylko "CZY WYGRYWASZ CZY NIE". No to mamy za swoje XDD
Odpowiedz cytując