Patryko napisał(a):

|
Bardzo się zdziwię, jeśli Góralski zdecyduje się na Wisłę, mając oferty z Ekstraklasy. No chyba, że to zainteresowanie jest wirtualne, żeby nas bardziej wydoić. On sam zapewne będzie szukać klubu, w którym będzie mieć pewne miejsce w wyjściowej 11-tce i możliwość odbudowy.
|
Piłkarze wracający zza granicy tu nie trafia z prostego powodu - po kontuzjach/spadku formy na tle 1 ligi będzie widać ogromny zjazd.
Góralski czy Glik spokojnie sobie zakotwicza w klubach pokroju Piasta czy Warty, ew później nizsze ligi.