Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1825
Stary 17.08.2023, 05:50
Cytat:
W ogóle to ciekawe, że jak przejmował rządy to miała być pełna transparentność, potrafił co miesiąc/dwa odpowiadać na pytania kibiców przez dwie, trzy godziny (głównie lał wodę ale chodzi o sam fakt). Co się takiego stało że w ciągu paru tygodni transparentność i inne górnolotne hasełka poszły do kosza a zastąpiły je prowokacyjne wpisy, buta, arogancja, poczucie własnej wyższości, nieomylności i całkowitej zajebistości

A. Skończyła się tłiterowa idylla, "szefuńciowanie" itd. Zaczęła się otwarta krytyka i rozliczanie efektów pracy.

B. Sytuacja Wisły jest gorsza niż nam się wydaje, a nie ma skąd wziąć pieniędzy by je przepalić.

C. Tarcia wewnątrz układu właścicielskiego. Być może te wywiady są skierowane nie do kibiców a do innych współwłaścicieli.


Zamierzone czy nie - jest to idealny grunt do ponownego wjazdu całej na biało ekipy z Truskolasów, jako wybawicieli Wisły.


Po wczorajszym wpisie na tłiterze dziś powinien pojawić się dwu zdaniowy komunikat o przyjęciu rezygnacji pracy z pracy osoby odpowiedzialnej za wpis i kierownika działu.

Rezygnacja uzasadniona względami osobistymi oczywiście.
Odpowiedz cytując