Cytat:
|
W ogóle to ciekawe, że jak przejmował rządy to miała być pełna transparentność, potrafił co miesiąc/dwa odpowiadać na pytania kibiców przez dwie, trzy godziny (głównie lał wodę ale chodzi o sam fakt). Co się takiego stało że w ciągu paru tygodni transparentność i inne górnolotne hasełka poszły do kosza a zastąpiły je prowokacyjne wpisy, buta, arogancja, poczucie własnej wyższości, nieomylności i całkowitej zajebistości
|
A. Skończyła się tłiterowa idylla, "szefuńciowanie" itd. Zaczęła się otwarta krytyka i rozliczanie efektów pracy.
B. Sytuacja Wisły jest gorsza niż nam się wydaje, a nie ma skąd wziąć pieniędzy by je przepalić.
C. Tarcia wewnątrz układu właścicielskiego. Być może te wywiady są skierowane nie do kibiców a do innych współwłaścicieli.
Zamierzone czy nie - jest to idealny grunt do ponownego wjazdu całej na biało ekipy z Truskolasów, jako wybawicieli Wisły.
Po wczorajszym wpisie na tłiterze dziś powinien pojawić się dwu zdaniowy komunikat o przyjęciu rezygnacji pracy z pracy osoby odpowiedzialnej za wpis i kierownika działu.
Rezygnacja uzasadniona względami osobistymi oczywiście.
