Wyświetl pojedynczy post
kopaczoholik
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92692
Stary 16.08.2023, 22:01
Odejście Moltenisa to prowokacja...

Moltenis był najlepszym naszym obrońcą tylko dlatego, że nie grał w tym sezonie

Ale nie pojętym jest dla mnie jak można pozbywać się naszego najlepszego obrońcy z poprzedniego sezonu, w szczególności, że nasz kapitan gra DRAMATYCZNIE źle... a w jego zastępstwie wchodzi do gry Coley, który może wywinąć numer w każdym momencie meczu... choć ostatnio zrobił dobrą zmianę...

Swoją drogą niech mi ktoś wyjaśni kto będzie grał na środku obrony w przypadku jakiejkolwiek kontuzji środkowego obrońcy?!!! Łasicki jest w fatalnej formie.... więc co? Pozostajemy tylko z Eneko i Coleyem? W przypadku ich kontuzji lub fatalnej gry to Sobolewski wystawi do składu chorągiewkę/kołek?
Odpowiedz cytując