Odejście Moltenisa to prowokacja...
Moltenis był najlepszym naszym obrońcą tylko dlatego, że nie grał w tym sezonie
Ale nie pojętym jest dla mnie jak można pozbywać się naszego najlepszego obrońcy z poprzedniego sezonu, w szczególności, że nasz kapitan gra DRAMATYCZNIE źle... a w jego zastępstwie wchodzi do gry Coley, który może wywinąć numer w każdym momencie meczu... choć ostatnio zrobił dobrą zmianę...
Swoją drogą niech mi ktoś wyjaśni kto będzie grał na środku obrony w przypadku jakiejkolwiek kontuzji środkowego obrońcy?!!! Łasicki jest w fatalnej formie.... więc co? Pozostajemy tylko z Eneko i Coleyem? W przypadku ich kontuzji lub fatalnej gry to Sobolewski wystawi do składu chorągiewkę/kołek?