|
Jesli oddajemy Moltenisa bo cos zepsuł (tak wywrotka z Puszczą) to w takim razie radzio powinien za swoje błedy powinien sobie stanac po drugiej stronie ziemi ,byle dalej od Wisły.Zostaje nam Łasicki którego uwazam za mierotę piłkarską ,i niewiedziec czemu i za co on ciagle ma pierwszy skład.
Co sie w tym klubie odwala to poprostu rece opadają.
|