Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92691
Stary 16.08.2023, 21:43
Jesli oddajemy Moltenisa bo cos zepsuł (tak wywrotka z Puszczą) to w takim razie radzio powinien za swoje błedy powinien sobie stanac po drugiej stronie ziemi ,byle dalej od Wisły.Zostaje nam Łasicki którego uwazam za mierotę piłkarską ,i niewiedziec czemu i za co on ciagle ma pierwszy skład.
Co sie w tym klubie odwala to poprostu rece opadają.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując