|
może ktoś z klubu wyjaśni o kiego ch uja e tym wszystkim chodzi? Nie stać nas na Igbekeme i Lloncha, odchodzą Tachi i Moltenis, zaraz odejdzie Colley. Oby Kiko nie ściągnął zaraz ze dwóch Hiszpanów po 30 na środek obrony. Pozbycie się dwóch ciekawych graczy a zostawienie Urygi zakrawa na kpinę i sabotaż.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|