MaLk napisał(a):

Tak, nawet potem za nią tutaj przepraszałem piłkarzy Puszczy.
Są na tym świecie ludzie, którzy potrafią się przyznać do błędu, choć wiem, że w sieci normalnie takie rzeczy się nie zdarzają.
|
Nie wiem jak inni, ale problemem nie było to, że się pomyliłeś tylko to, że byłeś wstanie w ogóle taką teorię wysnuć. Co zresztą z tego co kojarzę "walczyłem" przed faktem, a nie po fakcie (przed awansem Puszczy). Pisałem wtedy coś w stylu jak to widzisz, że przyjdzie prezes i powie tym piłkarzom, że maja odpuścić?
MaLk napisał(a):

|
To stoi w jakiejś sprzeczności z tym, co napisałem?
|
W miarę nie. Niewykluczone, że ja z tym Krzoską trochę przesadzam, możliwe że jednak chłop nie wpisuje się w schematy 99% społeczeństwa i jednak jak przyjdzie ktoś ogarnięty i powie, że ma "teraz zapierdzielać dwa razy więcej i dwa razy dokładniej niż dotychczas" to on do tego poziomy się dostosuje bez marudzenia albo od zawsze na tym poziomie jest. Jak tak będzie to w porządku, ale takiej sytuacji że ktoś się nadaje do tego co robi to będą jakieś jednostkowe przypadki, gdyby tak było to nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy czyli w du.pie.