Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1793
Stary 16.08.2023, 16:26
adfurle napisał(a):Wyświetl post
Co wam Krzoska przeszkadza? co wam zawinił Kazio Kmiecik? Czemu czepiacie się Biebrzyckiej itp., itd.
Wystarczy usunąć czubek tej góry lodowej i będzie świetnie. Tak się klubu nie oczyści, to więcej niż pewne.
Zupełnie absurdalne jest mi tu wykładanie, że obóz w Sanoku i tak był niepotrzebny i takie tam. To nie o to chodzi przecież. Bylejakość wszędzie, ale zawsze ktoś to usprawiedliwi.
W tym klubie praktycznie na żadnym stanowisku nie ma profesjonalistów. Oprócz Krzoski i - być może - Kiko.

Nie mam zielonego pojęcia dlaczego poszukiwania profesjonalistów zdaniem niektórych należałoby zacząć od zwolnienia Krzoski, którego równie profesjonalnego i doświadczonego (w obecnym zawodzie, nie w tym, że kiedyś był u nas w innej funkcji) zastępcy akurat ciężko byłoby znaleźć.

Chyba że chodzi o kolejne wahnięcie ze skrajności w skrajność i tak jak do tej pory zatrudnialiśmy nie ze względu na kompetencje, tylko związanie z Wisłą, tak teraz będziemy zwalniać nie ze względu na kompetencje, ale na związanie z Wisłą. Doskonały przepis na to, jak niczego nie naprawić, a spieprzyć ostatnie elementy, które w tym klubie jeszcze działają.
Odpowiedz cytując