wolfy napisał(a):

|
P.S. Przez takich skończonych debili jak Wy racjonalne wnioski kibiców o profesjonalizację klubu są wykpiwane przez tegoż (twitterem Królewskiego) i usłużnych dziennikarzy. Potem latają komentarze że kibice są nieracjonalni i chcą wszystko zniszczyć po przegranym meczu, bez odniesienia się do rzeczywistych problemów. Brawo chłopaki.
|
Zgadzam się. Głównym problemem Wisły jest dziś beznadziejny trener i sztab trenerski, a nie wszystko i wszyscy. Przegranie awansu w zeszłym sezonie przez decyzje Sobolewskiego: zmiany, taktykę, dobór składu (nie tylko w meczach z kluczowymi rywalami) było takim frajerstwem i kuriozum, że do dziś ciężko pojąć jak to się mogło stać.
A teraz niektórzy kibice podpuszczeni przez kilku hejterów typu Koalika od razu chcieliby zniszczyć wszystko cokolwiek istnieje, czepiając się nawet Krzoski.

To od razu zabija wszelką dyskusję: należy zmienić to, co powoduje problem, by go usunąć, a nie wylewać przy tym dziecka z kąpielą i sobie jeszcze bardziej szkodzić. Oczywiście niektórym wyraźnie chodziłoby o całkowite pogrążenie Wisły, dlatego trzeba zachować rozsądek.