Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1786
Stary 16.08.2023, 14:16
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Radzia nie ruszać, dać mu Fernandeza bo bez składu na ekstraklasę nie można awansować z pierwszej ligi
Jedno nie wyklucza drugiego. Pewne problemy Wisły są stale obecne. Zmieniają się piłkarze i trenerzy, a one nie znikają. Jestem również przekonany że Gula poległ przez jeden z nich (dwa z nich), a nie dlatego, że był równie słabym trenerem co Sobolewski. Klub zdaje się to widzieć, bo nie bez powodu chce Góralskiego. Tylko, że nie wiem czy jeden zawodnik uszczelni przeciekający środek i skrzydła jednocześnie.
Odpowiedz cytując