Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1782
Stary 16.08.2023, 13:43
Radzia nie ruszać, dać mu Fernandeza bo bez składu na ekstraklasę nie można awansować z pierwszej ligi
A w jakim języku im Radzio tłumaczy swoje genialne myśli? Bo jeśli jak na filmiku z kulis drze japę po polsku to może tu jest problem? Może mu trzeba kurs językowy opłacić?
Że zacytuję naszego geniusza trenerki:
Cytat:
Mimo że chcieliśmy zagrać niżej, mimo to, że chcieliśmy oddać przez pewien moment piłkę zespołowi GKS-u, żeby pozostawało mniej przestrzeń za naszymi plecami, między formacjami, no to wyszło zupełnie na odwrót i te błędy w odbudowaniu pozycji, w grze defensywnej były porażające.
Miała być niska gra, wyszło odwrotnie
FraMat - jesteś pewny że osiem lat jak u Tułacza styknie? Bo ja nie. Z pięć to on się będzie uczył angielskiego...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.08.2023 o godz. 13:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując