Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1772
Stary 16.08.2023, 11:16
Krzoski bym się nie czepiał.
Przede wszystki nasz dział transferowy, trener i asystenci do wyjebania.

Nie ma co wpadać w rewolucyjny zapał i niszczyć wszystko bo trener i asystenci to dekle.

P.S. Przez takich skończonych debili jak Wy racjonalne wnioski kibiców o profesjonalizację klubu są wykpiwane przez tegoż (twitterem Królewskiego) i usłużnych dziennikarzy. Potem latają komentarze że kibice są nieracjonalni i chcą wszystko zniszczyć po przegranym meczu, bez odniesienia się do rzeczywistych problemów. Brawo chłopaki.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.08.2023 o godz. 12:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując