Wyświetl pojedynczy post
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1766
Stary 16.08.2023, 08:38
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Z obecnego sztabu zostawiłbym Krzoskę, który zna realia klubu i ma zerowy wpływ na treningi i kitmana. Reszta sztabu dowiodła, że nie zna się zbytnio na swoim fachu.
Nowy właściciel i twardy reset, bez jakiś sentymentów. Krzoskę zostawiać? Sprawa organizacji obozu w Sanoku nic nie nauczyła? Widać coraz wyraźniej, ze tu nie powinien żaden ślad pozostać po takim gogusiu-okularniku i tej całej kamaryli.
Odpowiedz cytując