Patryko napisał(a):

|
Z obecnego sztabu zostawiłbym Krzoskę, który zna realia klubu i ma zerowy wpływ na treningi i kitmana. Reszta sztabu dowiodła, że nie zna się zbytnio na swoim fachu.
|
Nowy właściciel i twardy reset, bez jakiś sentymentów. Krzoskę zostawiać? Sprawa organizacji obozu w Sanoku nic nie nauczyła? Widać coraz wyraźniej, ze tu nie powinien żaden ślad pozostać po takim gogusiu-okularniku i tej całej kamaryli.