Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline
#
1763
16.08.2023, 07:22
Wy myślicie, że przyjdzie tu jakiś normalny trener i dostanie normalny sztab? Jak mamy zmienić trenera i zostawić Kmiecika i resztę to nie ma to sensu. Znając życie przyjdzie za niego jakiś Jop, Stolarczyk czy inna miernota.
Manhunt.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Manhunt.
Znajdź inne posty napisane przez Manhunt.