ciacho napisał(a):

|
A tak ogólnie to niezły był leszcz z tego Obidzinskiego. Żadnych sukcesów po odejściu z Wisły, nikt go nie chce, tylko PR, taki korpoludek patrzący tylko na tabelki. I jeszcze ten frajer Świerczewski z Rakowa się na niego nabrał.
|
Coś Ci na główkę spadło czy upały szkodzą? Właśnie za jego rządów ściągnęli Yeboaha i Kittela i zarobili ponad 8 milionów euro na ten moment w pucharach poszerzając kadrę. A od tego "frajera" jak go nazwałeś to Kubuś i Jaruś powinni brać korepetycje w budowie klubu