Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1759
Stary 16.08.2023, 05:20
A tak ogólnie to niezły był leszcz z tego Obidzinskiego. Żadnych sukcesów po odejściu z Wisły, nikt go nie chce, tylko PR, taki korpoludek patrzący tylko na tabelki. I jeszcze ten frajer Świerczewski z Rakowa się na niego nabrał.
Odpowiedz cytując