|
Ja osobiście już w tym sezonie nie wierzę w awans bo raz ,że nic.nie gramy, dwa że mental znowu jest słaby, jak my na początku sezonu po 4.kolejce mówimy o jakiejś presji piłkarzy to jest to dla mnie już beka totalna..jaka presję mają na początku sezonu? Teraz powinni najbardziej na lajciku grac właśnie. Co więcej myślę, że za rok też nici z awansu będzie, chyba że pojawi się jakiś inwestor- z Królewskim nic już dobrego nas nie czeka.. Jeśli mamy w tym sezonie awansować to.tylko z bezpośrednich dwóch miejsc co będzie mega trudne- w żadne baraze nie wierzę-wtedy dopiero będzie mega presja , której żaden z piłkarzy nie wytrzyma -łącznie z takim trenerem jak Sobol-on to już od pierwszej kolejki w lecznej nie wytrzymuje
|