Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1749
Stary 15.08.2023, 14:39
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale jako kto o robi?
Jako mniejszościowy udziałowiec?
Jako człowiek, który jest jedynie wiceprzewodniczącym rady nadzorczej?

Co na to prezes i większościowy udziałowiec? Udaje, że nie wiedzi?
serio pytasz ?

przeciez nie jestes mlodym czlowiekiem juz
Odpowiedz cytując