FraMat napisał(a):

Ale jako kto o robi?
Jako mniejszościowy udziałowiec?
Jako człowiek, który jest jedynie wiceprzewodniczącym rady nadzorczej?
Co na to prezes i większościowy udziałowiec? Udaje, że nie wiedzi?
|
serio pytasz ?
przeciez nie jestes mlodym czlowiekiem juz