Bayern napisał(a):

Po przeczytaniu tych wypocin JK na "X" nasuwa mi się jeden komentarz" pycha kroczy przed upadkiem".
Gdyby trio nie ratowało Wisły w 2019 roku, to byśmy zaczynali od czwartej ligi z czystą kartą. Po trzech dobrych sezonach, bez długów, ale z zapleczem kibicowskim które ma Wisła bylibyśmy pewnie tu, gdzie jesteśmy.
|
taaa, bylibyśmy bez długów, ponieważ de facto nie bylibyśmy już Wisłą Kraków, tylko nowym tworem. Naprawdę tego chcecie? Pogrzebać 117 lat historii? Udawać że to ten sam klub, ale jednak nie?
Ja tam nie widzę światełka w tunelu, ani w tą, ani w tamtą. Myślałem że może JK ma coś tam oleju w głowie, ale jest tak samo jak z grą Wisły - z miesiąca na miesiąc coraz gorzej.