Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1743
Stary 15.08.2023, 12:16
Bayern napisał(a):Wyświetl post
Po przeczytaniu tych wypocin JK na "X" nasuwa mi się jeden komentarz" pycha kroczy przed upadkiem".
Gdyby trio nie ratowało Wisły w 2019 roku, to byśmy zaczynali od czwartej ligi z czystą kartą. Po trzech dobrych sezonach, bez długów, ale z zapleczem kibicowskim które ma Wisła bylibyśmy pewnie tu, gdzie jesteśmy.
Ale to nie długi są powodem aktualnego syfu, to syf jest przyczyną długów. Przesraliśmy już tyle kasy że głowa boli, a w tej 4 lidze ten syf byłby obecny nadal.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 15.08.2023 o godz. 12:19.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując