Bayern napisał(a):

Po przeczytaniu tych wypocin JK na "X" nasuwa mi się jeden komentarz" pycha kroczy przed upadkiem".
Gdyby trio nie ratowało Wisły w 2019 roku, to byśmy zaczynali od czwartej ligi z czystą kartą. Po trzech dobrych sezonach, bez długów, ale z zapleczem kibicowskim które ma Wisła bylibyśmy pewnie tu, gdzie jesteśmy.
|
Ale to nie długi są powodem aktualnego syfu, to syf jest przyczyną długów. Przesraliśmy już tyle kasy że głowa boli, a w tej 4 lidze ten syf byłby obecny nadal.