|
Wiadomo...
Jedyna szansa, że Królewski się otrząśnie, albo faktycznie sprzeda klub komuś z zewnątrz.
Trybuny, a na pewno decydenci na trybunach tęsknią do wiadomych czasów, a JB akurat z tym środowiskiem strategicznie władzą się podzieli. Szmaty na płocie podczas kompromitowania Hyballi nie pojawiły się z nieba. Zajebałem to też była zagrywka propagandowa tyle że wyszła komicznie.
|