|
a może to był od poczatku plan Kuby, który poznał Jarka na tyle, że wiedział że posadzenie go na stolcu doprowadzi go do takiej kompromitacji, ze wjedzie na białym koniku on JB16, i wszyscy przywitają go z ulgą niczym Brzęczka
w końcu latami na forum pisaliście czas aby Kuba zamienił dres na garnitur, a murawe na gabinet xD
|