Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 15.08.2023, 08:30
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
To już jak graliśmy w II lidze (odpowiednik dzisiejszej I), to lepiej się to oglądało. Pamięta ktoś jeszcze czasy Kaliciaka, Świerada, Sarnata, Matyi, czy tylko ja jestem taki stary? Jak kibicowało się na trybunach z betonu bez krzesełek? Jakoś większe były emocje w tej grze, serce niż teraz beznadzieja
A taki meczyk Wisła Arka 9:0? i Kali Kali Kali Kali gooool ....

Ale wtedy nie było megalomanii tylko wstyd po ostatnim świeżutkim przejawie wiślackiego DNA. Powinno być jasne o czym mówię.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując