wolfy napisał(a):

|
Co nam da łapanie SFG pod polem karnym rywala skoro nie mamy na nie pomysłu?
|
Mała dygresja. To nie tylko kwestia pomysłu. Także wykonawców. Poletanović bez lat treningów z drużyną Wisły, jakiegoś trenerskiego czary mary w meczu z Lechem stworzył z rzutów rożnych większe zagrożenie niż cała nasza drużyna w ciągu ostatniego roku (popraw, jeśli mylą mi się mecze).