Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1723
Stary 14.08.2023, 23:09
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Jest kolejna perełka. Mamy u sterów speca co zna niuanse nieznane szerszej publiczności. Możemy spać spokojnie.

„ Mam doskonały przegląd opcji szkoleniowych (wad i zalet kandydatów) w Polsce i w Europie z niuansami nieznanymi szerszej publiczności nie od dziś ale od pierwszego dnia, w którym objąłem rolę prezesa klubu. Każdy kto mnie zna, doskonale wie, że taki mam styl działania.”
O matko. On jest porąbany. Spuści Wisłę z ligi byle tylko udowodnić że miał rację.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.08.2023 o godz. 08:48.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując