BCGorlice napisał(a):

Jest kolejna perełka. Mamy u sterów speca co zna niuanse nieznane szerszej publiczności. Możemy spać spokojnie.
â Mam doskonały przegląd opcji szkoleniowych (wad i zalet kandydatów) w Polsce i w Europie z niuansami nieznanymi szerszej publiczności nie od dziś ale od pierwszego dnia, w którym objąłem rolę prezesa klubu. Każdy kto mnie zna, doskonale wie, że taki mam styl działania.â
|
O matko. On jest porąbany. Spuści Wisłę z ligi byle tylko udowodnić że miał rację.