Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.08.2023, 22:21
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
W całym sezonie mamy 34 mecze. Do zdobycia są 102 punkty. Do bezpośredniego awansu z drugiego miejsca w tamtym sezonie potrzebnych było 62 punkty (Ruch), podobnie było sezon wcześniej (Widzew). Zatem w całym sezonie można stracić 40 punktów. Wisła na razie straciła punktów 7, z czego remis w Łęcznej można było wkalkulować, podobnie jak porażkę w Tychach. Straciliśmy tak naprawdę dwa punkty ze Stalą, których stracić nie powinniśmy. To trzeba nadrobić w jakimś meczu, w którym mogliśmy zakładać porażkę, ot np. wygrać w Legnicy. Mamy jeszcze bufor 33 punktów do możliwego stracenia, czyli 11 porażek i same zwycięstwa. Czy drużyna pod wodzą Sobolewskiego jest w stanie to osiągnąć? Osobiście uważam, że nie.
oczywiście, że strata tych punktów jest do odrobienia. A raczej byłaby, gdyby drużyna z meczu na mecz zaliczała progres, a od miesięcy jest ciągły zjazd. Tak, teraz straciliśmy 7, ale za 5 kolejek zrobi się 15. A po rundzie 20+. Wtedy też matematyka będzie mówić, że ciągle mamy szanse?
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując