Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Sylwus1988
Senior Member
Od: 03.2018
Offline
#
1715
14.08.2023, 20:39
no oczywiście że nie, pytanie tylko czy Jaro ma tyle jaj żeby przestać być przyjacielem i troskliwym misiaczkiem i będzie potrafił ustawić/wyjebać ich do pionu, wg mnie jesteśmy zgubieni
Sylwus1988
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sylwus1988
Znajdź inne posty napisane przez Sylwus1988