|
Ze wszystkim się zgadzam.
Nie mamy środka (w zasadzie prawie niczego nie mamy).
W poprzednim sezonie na wiosnę sytuację ratowali zawodnicy bardziej skrojeni pod I ligę (warunki fizyczne i siłowość) jak Junca, Fernandez, Mula, nawet trochę Igbekeme.
Uważam, że jeśli będziemy mieli tylko dobrze zagospodarowany środek piłkarzami na DP o charakterystyce siłowo-dynamicznej (przysłowiowe bulteriery czy konie bez płuc) to coś się z tego da sklecić.
Na dzisiaj ani Basha, ani Sapała, ani Duda nie dają takich możliwości.
Przez to ani nie bronimy dobrze, ani nie potrafimy dobrze zdominować rywala w ataku - owszem, dochodzimy do 20-25 metra jeśli nie ma pressingu i dalej nie potrafimy się przebić.
W takiej sytuacji należałoby wymuszać faule pod polem karnym rywala i liczyć na jakieś kopyto z SFG lub rozegranie tego SFG. Ale my nawet nie jesteśmy przed polem karnym faulowani.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|