Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
Od: 03.2016
Offline
#
1708
14.08.2023, 17:26
Królewski won, ja już mam dosyć tego klauna. Będzie trzymał ten gówniany sztab do bólu, aż zmarnujemy tyle punków, że będzie po awansie. Sezon się dopiero zaczął a j już jestem niemal pewien, że awansu nie będzie
Piter00
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piter00
Znajdź inne posty napisane przez Piter00