Wyświetl pojedynczy post
Piter00
Member
 
Od: 03.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1708
Stary 14.08.2023, 17:26
Królewski won, ja już mam dosyć tego klauna. Będzie trzymał ten gówniany sztab do bólu, aż zmarnujemy tyle punków, że będzie po awansie. Sezon się dopiero zaczął a j już jestem niemal pewien, że awansu nie będzie
Odpowiedz cytując