Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1856
Stary 14.08.2023, 14:26
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Powiem przewrotnie, fachowiec zza granica w mojej opini się zesra u nas. Przyjdzie hiszpan bez sukcesów na dorobku (bo na innego nas nie stać), będzie pewnie ....owato usposobionym teoretykiem w stylu guliczki. Po czym przyjdzie mecz z pospinanymi na nas drwalami gdzie ta tiki taka się zesra na miętowo i trener szybko straci jakikolwiek wpływ na tych pilkarzy. Jak dla mnie koniecznie musi to być trener który coś już osiągnął w jakimś innym klubie i wiadomo, że ma warsztat + imo MUSI znać realia 1 ligowe w polsce, czyli albo być "spolonizowanym" obcokrajowcem jak Feio, albo polakiem. W przypadku opcji hiszpanskiej zaloze sie, że dostaniemy kogoś pokroju Davida Badii który wprowadzi jeszcze większy burdel.
Nieprawda. Hiszpańscy trenerzy to nie tylko Tiki Taka, co najdobitniej pokazuje na przykład wczorajszy mecz Barcelony z Getafe. Taki Bordalas stanowi całkowite zaprzeczenie wszystkiego o czym piszesz i gdyby Wisła mogła stamtąd ściągnąć kogoś jego pokroju, byłby to kolejny strzał w dziesiątkę.

Nie istnieje żadna zależność, która mówi, że w polskiej pierwszej lidze może się sprawdzić lub odnieść sukcesy tylko trener, który już wcześniej w niej pracował. To horrendalny absurd.
Odpowiedz cytując