Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1855
Stary 14.08.2023, 14:14
Powiem przewrotnie, fachowiec zza granica w mojej opini się zesra u nas. Przyjdzie hiszpan bez sukcesów na dorobku (bo na innego nas nie stać), będzie pewnie ....owato usposobionym teoretykiem w stylu guliczki. Po czym przyjdzie mecz z pospinanymi na nas drwalami gdzie ta tiki taka się zesra na miętowo i trener szybko straci jakikolwiek wpływ na tych pilkarzy. Jak dla mnie koniecznie musi to być trener który coś już osiągnął w jakimś innym klubie i wiadomo, że ma warsztat + imo MUSI znać realia 1 ligowe w polsce, czyli albo być "spolonizowanym" obcokrajowcem jak Feio, albo polakiem. W przypadku opcji hiszpanskiej zaloze sie, że dostaniemy kogoś pokroju Davida Badii który wprowadzi jeszcze większy burdel.
Odpowiedz cytując