Wyświetl pojedynczy post
bocian23
Senior Member
 
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1852
Stary 14.08.2023, 14:01
U nas jest problem wszędzie. Od prezeska, który pojęcia o robocie nie ma przez sztab aż po pierwszą drużynę i Sobola. I gówno tu da zmiana trenera. Nikt poważny tu i tak nie przyjdzie bo widzi to patozarządzanie zespołem a burdel w sztabie i w gabinetach i tak zostanie ten sam. Tu albo będzie twardy reset albo zaraz będziemy jeździć na wyjazdy do Muszyny czy do Woli Rzędzińskiej.
Odpowiedz cytując