|
U nas jest problem wszędzie. Od prezeska, który pojęcia o robocie nie ma przez sztab aż po pierwszą drużynę i Sobola. I gówno tu da zmiana trenera. Nikt poważny tu i tak nie przyjdzie bo widzi to patozarządzanie zespołem a burdel w sztabie i w gabinetach i tak zostanie ten sam. Tu albo będzie twardy reset albo zaraz będziemy jeździć na wyjazdy do Muszyny czy do Woli Rzędzińskiej.
|