|
Radzio pewnie przepchnie fartowne 1;0 z Odrą znając nasz szczęście i uratuje dupsko do przerwy reprezentacyjnej. Jakby miał wylecieć to by już wyleciał, do dymisji się nie poda. Jakbym miał się pobawić we wróżkę to obstawiam wymęczone 1:0 z Odra, potem remis z arka, miedz nas zgruzuje 4:0, potem jak zbite psy wyjdą na chrobrego który się na nas przełamie i zdobędzie conajmniej punkt i dopiero wtedy Radosław wyleci...
|