Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1849
Stary 14.08.2023, 12:45
Jasne, tylko głupi by był jakby zrezygnował z tej dobrej pensyjki, zważywszy na to, że to ostatnia jego poważna robota trenerska. Nikt powyżej II ligi go nie weźmie. Więc trzeba wyszarpac tyle hajsu ile się da. Szkoda, że honoru w tym zero.
Odpowiedz cytując