|
moim zdaniem za chwilę stery przejmie Kiko w formie przejściowej (?) i ratunkowej
drużyna złożona w większośc z Hiszpanów więc z komunikacją nie bęzie miał problemu a odpowiedzialności nie będzie żadnej bo to ratownik
w ten sposób za chwilę wróci na stanowisko dyr sportowego, a Radkowi uda się odejść w cień bez większego narażenia się
no chyba że Sobol dalej będzie twarzą a decyzje będą zapadać gdzie indziej i w innym języku
|