Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1845
Stary 14.08.2023, 10:58
moim zdaniem za chwilę stery przejmie Kiko w formie przejściowej (?) i ratunkowej
drużyna złożona w większośc z Hiszpanów więc z komunikacją nie bęzie miał problemu a odpowiedzialności nie będzie żadnej bo to ratownik
w ten sposób za chwilę wróci na stanowisko dyr sportowego, a Radkowi uda się odejść w cień bez większego narażenia się
no chyba że Sobol dalej będzie twarzą a decyzje będą zapadać gdzie indziej i w innym języku
Odpowiedz cytując