|
Oczywiście, że droga dobra, bo Ci Hiszpanie nakrywają czapką polaków, takie tuzy jak Sobczak, Gogół, Olejarka. To dopiero wynalazki. Potrzeba tylko trenera, który to poukłada, a nie parodystę.
Dlaczego takie drużyny jak Tychy, które nie mają lepszych jakościowo piłkarzy, wiozą nas jak chcą? Bo jest jakaś myśl taktyczna, a nie zostawione wszystko na zasadzie przypadku. To jest statysta a nie trener.
Ostatnio edytowane przez leszekpw : 14.08.2023 o godz. 10:57.
|