Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1839
Stary 14.08.2023, 09:48
najbardziej przerażające jest to że pewnie Sobol poleci ku uciesze gawiedzi i wolfiego , ale reszta syfu zostanie i nie chodzi mi już o kmiecika ktory pelni funkcje chyba symboliczną , a o sztab od przygotowania fizycznego i medycznego

i przyjdzie ktos kto taktyke ogarnia chocby i ten Bialorusin , a dostanie 30 oddychających rekawami połamańców i będzie dalej to samo , może poza kilku meczowym efektem nowej miotły
Odpowiedz cytując