MaLk napisał(a):

Już?!
Jeśli pion sportowy nie jest od maja przygotowany na to, że w tej rundzie może zaistnieć potrzeba wymiany trenera, to znaczy, że kolejny raz niczego się nie nauczyliśmy na popełnionych błędach. I biedny JK znowu będzie musiał o tym czytać.
|
Nie żartuj.
Ten sam pion sportowy który czekał bodaj do 20 czerwca na informację czy w ogole będzie pracował w nowym sezonie?
Patrząc na to co się dzieje w gabinetach to tak, obawiam się że szukanie opcji B zaczyna się od wczoraj. Byłbym miło zaskoczony gdyby było inaczej