wolfy napisał(a):

|
O ile ze Stalą jakość wystarczyła żeby choćby wizualnie przeważać i mieć te 20 bezużytecznych rzutów rożnych o tyle Banasik zgasił Sobolewskiego jak peta. Znamy to, prawda?
|
Co ciekawe, nawet w ostatnim meczu mieliśmy większą od średniej liczbę rzutów rożnych. Także całkowicie bezużytecznych.