Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 13.08.2023, 21:09
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Widzę liczby. 36 puntków w rundzie wiosennej, zamiast 24. Nawet, gdybyśmy przyjęli czysto hipotetycznie, że twoja teoria jest prawdziwa (o tolerowaniu minimalizmu, bylejactwa i układzików), jak na dłoni widać, że na postawę Wisły ma również wpływ jakość zawodników, których sprowadzamy.

Junca, Villar... Lewandowski z Bayernu i reprezentacji to też 2 światy. Po wyjęciu Ferandeza, Muli i Jamesa, wciśnięciu na środek Bashy i Dudy mamy w dużej mierze do czynienia z inną drużyną, moim zdaniem zdecydowanie słabszą. Na to jak wyglądają ma wpływ nie tylko ich forma, ale też to, kto gra obok nich.
Jakość składu ma znaczenie przy grze z drużynami z dolnej połówki tabeli o tyle że pozwala zamaskować brak trenera. Z górną liczy się już przede wszystkim taktyka i tutaj Sobolewski nie istnieje.
O ile ze Stalą jakość wystarczyła żeby choćby wizualnie przeważać i mieć te 20 bezużytecznych rzutów rożnych o tyle Banasik zgasił Sobolewskiego jak peta. Znamy to, prawda?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując