Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 13.08.2023, 20:20
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Widzę liczby. 36 puntków w rundzie wiosennej, zamiast 24. Nawet, gdybyśmy przyjęli czysto hipotetycznie, że twoja teoria jest prawdziwa (o tolerowaniu minimalizmu, bylejactwa i układzików), jak na dłoni widać, że na postawę Wisły ma również wpływ jakość zawodników, których sprowadzamy.

Junca, Villar... Lewandowski z Bayernu i reprezentacji to też 2 światy. Po wyjęciu Ferandeza, Muli i Jamesa, wciśnięciu na środek Bashy i Dudy mamy w dużej mierze do czynienia z inną drużyną, moim zdaniem zdecydowanie słabszą. Na to jak wyglądają ma wpływ nie tylko ich forma, ale też to, kto gra obok nich.
Ale pieprzysz. Naprawdę. W którym meczu z tych 7 wygranych zagrał Igbekeme? W trzecim? W bielsku bez Fernandeza dało radę? A z Sosnowcem Grał Fernandez i Mula? Takie tłumaczenia to sobie wsadź w buty. Drużyna kopie się po czole, Mula z Vilarem potykają się o własne nogi bo Fernandeza nie ma? I to jest wytłumaczenie? Duda i Bascha grali w większości meczów poprzedniej rundy, nie ośmieszaj się.

Piłkarsko mamy porównywalny skład tylko już zarażony wiślackim DNA.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując