Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 13.08.2023, 19:59
momentami przeginacie... rozumiem, że można krytykować trenera, można życzyć sobie jego zwolnienia, ale wstawki o nim jako o g... to już nie wypada.
Wypadałoby przeprosić.
Nie dlatego, że Sobolewski jest genialnym trenerem, ale jest zwyczajnie człowiekiem, którego wypada traktować inaczej niż na poziomie przedszkola.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując