AgresywnyChomik napisał(a):

Ok zakladam ze masz racje zatem mam następujące pytania.
- Czy nasz trener jest takim idiotą że nie widzi tego co Ty to znaczy drastycznego spadku jakości zawodników ale z uporem maniaka gra to samo co z Fernandezem, Igkbe i Mulą?
- Czy jednak to widzi ale nie jest w stanie grać nic innego bo innej taktyki zwyczajnie nie opanował?
Nie wiem jak można odpowiedzieć ba te pytania by udowodnić że RS to średni trener.
|
No średni bo to ani rozwolnienie ani zatwardzenie tylko takie średnie gówno ten nasz trener.

