Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 13.08.2023, 19:42
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ok zakladam ze masz racje zatem mam następujące pytania.
- Czy nasz trener jest takim idiotą że nie widzi tego co Ty to znaczy drastycznego spadku jakości zawodników ale z uporem maniaka gra to samo co z Fernandezem, Igkbe i Mulą?
- Czy jednak to widzi ale nie jest w stanie grać nic innego bo innej taktyki zwyczajnie nie opanował?

Nie wiem jak można odpowiedzieć ba te pytania by udowodnić że RS to średni trener.
No średni bo to ani rozwolnienie ani zatwardzenie tylko takie średnie gówno ten nasz trener.
Odpowiedz cytując